تبلیغات
:.|خفن 30 تی|.|مرجع کامل موبایل|.:

:.|خفن 30 تی|.|مرجع کامل موبایل|.:

  • خوش آمدید

شما می توانید از طریق این وبلاگ به وبلاگهای مورد نیاز خود راه پیدا کنید
همچنین می توانید از طریق این وبلاگ بخشی از نیازهای مربوط به کمبود و قدیمی بخش چند رسانه ای موبایل خود را به روز کنید

روستایی و ملا

به نام خدا

سلام دوستان گرامی و خوب خودم

بچه ها حالتون چطوره ؟ خب الحمدلله ، رفقا یه نظری بدین این سری مبتنی بر اینکه آیا دوست دارید تبلیغات داشته باشیم یا نه؟؟؟؟ چون همچین در آمد توپی عاید ما نشد.

بچه ها امروز دوباره با یه متن توپ میخوام به روز کنم تصمیم دارم یه چند روزی تند تند به روز کنم

خب این متن رو در ادامه بخونید فقط به هیچ وجه جنبه سیاسی و فلسفی و ورزشی و اجتماعی و ... بهش ندهید

 

دوباره سلام

بچه ها هر چی فکر می کنم نمیدونم این متن منو یاد یه ضرب المثلی انداخت که الان درست یادم نمی یاد فقط یادم یه قدر عافیتی توش داشت اگه یادتون اومد بهم بگید توی نظرات

لینک سایت  : خفن ۳۰ تی

 قرار دادن این متن بدون ذکر منبع  (wWw.kHAFAN30Ti.MiHANBLOG.coM)  شرعا و قانونا حرام و پیگرد قانونی دارد.

----------------------------------------------------------------------------------

  روستایی فقیری که از تنگدستی و  سختی معیشت جانش به لب رسیده بود،  نزد آخوند ده رفت و گفت: آملا، فشار  زندگی آنقدر مرا در تنگنا قرار  داده که به فکر خودکشی افتاده ام.  از روی زن و بچه هایم خجالت می کشم،  زیرا حتی قادر به تامین نان خالی  برای آنان نیستم. با زن، شش فرزند  قد و نیم قد، مادر و خواهرم در یک  اتاق کوچک مخروبه زندگی می کنیم،  که با هر نم باران آب به داخل آن  چکه می کند. این اتاق آنقدر کوچک  است که شب وقتی چسبیده به هم در آن  می خوابیم، پای یکی دو نفرمان از  درگاه بیرون می ماند... دیگر ادامه  این وضع برایم قابل تحمل نیست. پیش تو، که مقرب درگاه خدا هستی، آمده ام تا نزد او شفاعت  کنی که گشایشی در وضع من و خانواده  ام حاصل شود. 
 آخوند پرسید:   از مال دنیا چه داری؟

 روستایی گفت: همه دار و ندارم یک گاو، یک خر، دو  بز، سه گوسفند، چهار  مرغ و یک خروس
 است.

 آخوند گفت: من به یک شرط به تو کمک می کنم و آن این است که قول بدهی هرچه گفتم  انجام بدهی.  روستایی که چاره ای نداشت، ناگزیر شرط را پذیرفت و قول داد.


 آخوند گفت:   امشب وقتی خواستید بخوابید باید گاو را هم به داخل اتاق ببری.  روستایی برآشفت که: آملا،  من به تو  گفتم که اتاق آنقدر کوچک است که  حتی من و خانواده ام نیز در آن جا  نمی گیریم. تو چگونه می  واهی که  گاو را هم به اتاق ببرم؟!   آخوند گفت: فراموش نکن که قول داده  ای هر چه گفتم انجام دهی وگرنه  نباید از من انتظار کمک داشته  باشی. 

 صبح روز بعد، روستایی پریشان و  نزار نزد آخوند رفت و گفت: دیشب هیچ  یک از ما نتوانستیم بخوابیم.  سر و  صدا و لگداندازی گاو خواب را به  چشم همه ما حرام کرد.   آخوند یکبار دیگر قول روستایی را  به او یادآوری کرد و گفت:   امشب علاوه بر گاو، باید خر را نیز  به داخل اتاق ببری.   چند روز به این ترتیب گذشت و هر  بار که روستایی برای شکایت از وضع  خود نزد آخوند می رفت، او دستور می  داد که یکی  یگر از حیوانات را نیز  به داخل اتاق ببرد تا این که همه  حیوانات هم خانه روستایی و  خانواده اش شدند! روز آخر روستایی  با چشمانی گود افتاده، سراپای  زخمی و لباس پاره نزد آخوند رفت و  گفت که واقعا   ادامه این وضع برایش  امکان پذیر نیست! 

 آخوند دستی به ریش خود کشید و گفت: دوره سختی ها به پایان رسیده و بزودی گشایشی که می خواستی حاصل  خواهد شد. پس از آن به روستایی گفت  که شب گاو را از اتاق بیرون بگذارد!

 ماجرا در جهت معکوس تکرار شد و هر  روز که روستایی نزد آخوند می رفت،  این یک به او می گفت که یکی دیگر از حیوانات را از اتاق خارج کند تا  این که آخرین حیوان، خروس نیز  بیرون گذاشته شد. 

 روز بعد وقتی روستایی  نزد آخوند  رفت، آخوند از وضع او سئوال کرد و  روستایی گفت: خدا عمرت را  دراز کند  آملا، پس از مدتها، دیشب خواب  راحتی کردیم. به راستی نمی دانم به  چه زبانی از تو تشکر کنم. آه که چه  راحت شدیم"!

 

امیدوارم خوشتون اومده باشه

هر جوری حال کردین اگه خوشتون اومد نظر بدین اگه خواستین رو تبلیغات کلیک کنید اگه ...

فعلا بای بای

ادامه مطلب روستایی و ملا