تبلیغات
:.|خفن 30 تی|.|مرجع کامل موبایل|.:

:.|خفن 30 تی|.|مرجع کامل موبایل|.:

  • خوش آمدید

شما می توانید از طریق این وبلاگ به وبلاگهای مورد نیاز خود راه پیدا کنید
همچنین می توانید از طریق این وبلاگ بخشی از نیازهای مربوط به کمبود و قدیمی بخش چند رسانه ای موبایل خود را به روز کنید

شماره تلفن طرفو بزن تو سی ثانیه

به نام خدا

سلام عرض می کنم خدمت تمامی دوستان و عرض پوزش دارم بخاطره این غیبت چند روزه راسیاتش سرم شلوغ بود و آپلود هم نمی تونستم بکنم اما حالا با یه ترفند جالب اومدم .

بچه ها جون 2 تای جون 3 تای جون 4 تای ... روی این تبلیغات کنار صفحه کلیک کنید کمتون که نمی یاد  اگه کلیک نکردید سری بعد تا 110 تای رو پیش میریم حالا خود دانید .

ولی جدا از شوخی هر سری اومدید یه کلیکی بکنید این یکی فروشگاه انگار آدم حسابیه نمی دونم والا ما هر چی این سیستم های تبلیغاتی رو عضو شدیم پولمون رو خوردند حالا ببینیم این یکی چطوره.

خب بیاید تو ادامه مطلب تا براتون بگم که ترفند از چه قراره

دوباره سلام

رو تبلیغات کلیک کردی ؟ (حالا دیگه چپ میری راست میای می نویسم کلیک کنید)

خب اینم بگم که من این ترفند رو خودم چک نکردم بچه ها چک کنید اگه جواب داد یه نظری بدین بگین دمتون گرم

و من این ترفند رو از یک سایت موبایل کف رفتم البته ذکر منبع نمی کنم تا صحت ترفند معلوم بشه

--------------------

تا حالا حتما براتون پیش اومده که یه جایی رفته باشین که بخواین شماره تلفن اونجا رو داشته باشین اما روتون نشده که از صاحب اونا بپرسین!شما میتونین با این روش شماره تلفن هر جا رو به راحتی بدست بیارین!

برای دونستن شماره اونجا فقط کافی است که شما گوشی تلفن اونجا رو بردارین (البته اگه روتون شد چون توی بالا نوشته روتون نمیشه شماره رو ازش بپرسین بعد جالب اینجاست که برین تلفن رو بردارین و شروع کنین زنگ زدن ) و شماره زیر رو بگیرید: ۰۰۹۸۱۰۶۱۲۳۴۵۶۷۸۹ بله با این شماره به تلفن گویای اینترنتی بین الملل ایران وصل میشین که به شما شماره تلفنی که شما با اون این شماره رو گرفتین رو میگه!

لازم به ذکراست که شما بعد از اتصال شماره باید(۳۰)ثانیه صبر کنین تا پاسخ مورد نظر را از اپراتور مربوطه دریافت نمائید و همچنین این سیستم در برخی از شهرها فعال نمی باشد و این ترفند بر روی تلفنهایی که این سیستم توسط مخابرات در اون شهر فعال نشده است عملی نمی باشد!اما بر روی حدود ۹۰٪ از مخابرات های شهرهای مختلف کشور فعال می باشد و به طور کامل قابل استفاده برای تمامی مشترکین این شهرها می باشد!

 

اینم از ترفند امروز امیدوارم مفید واقع بشه.

کلیک یادت بمونه فعلا بای

ادامه مطلب شماره تلفن طرفو بزن تو سی ثانیه